קבוצות בלינקדאין

קבוצת עובדים

מה זה קבוצות בלינקדאין ואיך תוכלו להפיק תועלת מהקבוצות הללו?

קבוצות בלינקדאין הנן התאגדות של מספר חברים בעלי מכנה משותף , לרוב מקצועי. בקבוצות הללו ניתן ואף רצוי להשתתף בדיונים מקצועיים, לשתף מידע חיוני ולהפרות את השיח. קבוצות בלינקדאין הנן מפתח ליצירת קשרים עסקיים בנישה הרלוונטית ומציאת הזדמנויות.

האם אפשר ליצור קבוצות פרטיות בלינקדאין?

כן, כאשר אתם פותחים קבוצה לינקדאין נותנת לך את האפשרות את רמת הפרטיות- Privacy level. בנוסף, גם לאחר שפתחתם קבוצה לינקדאין מאפשרת לשנות את רמת הפרטיות של הקבוצה( מנהלי הקבוצה בלבד יכולים לערוך שינוי זה)

הצטרפות לקבוצה, למה זה טוב?

הצרטפות לקבוצות היא קריטית בהצלחה וניצול מקסימלי של חשבון הלינקדאין שלכם. ככל שתיהיו יותר פעילים בקבוצות רלוונטיות כך ההזדמנויות והחיבורים העסקיים שתפיקו מהלינקדאין יגדלו בהתאמה.

למחפשי העבודה שבינינו, הצטרפות לקבוצה פותחת שערים למאות ואף לעיתים לאלפי קולגות, ותהליך מציאת העבודה בלינקדאין הופך לנגיש, וקל הרבה יותר, ובהתאמה גם מוצלח מאוד.

באמצעות הקבוצות בלינקדאין תוכלו להחשף לאלפי קולגות בכל העולם, כמעט בכל נישה שתוכלו לדמיין.

Business News Daily – פרסם 20 סוגי קבוצות שרצוי שכל ייזם ישתתף בהן ,

איך והאם ליצור קבוצה בלינקדאין?

על מנת לענות על השאלה הבאה, נתחיל מהעובדה שיש מיליוני קבוצות בלינקדאיןמ וסביר להניח שהנושא של הקבוצה שאתם מעוניינים לבנות כבר מאוייש על ידי המון קבוצות. במידה ויש לכם רעיון לקבוצה שלא קיימת ואתם חושבים שיהיה לה ערך עבור חבריה , אתם יותר ממוזמנים לעשות זאת בארבעה שלבים פשוטים:

איך לפתוח קבוצה בלינקדאין

מקור – עמוד העזרה וההדרכה של לינקדאין

איך לחפש ולמצוא קבוצה רלוונטית?

בשורת בחיפוש בלינקדאין יש לחפש ביטוי רלוונטי , במקרה הזה רשמתי "israel" , וללחוץ  על כפתור החיפוש.

לאחר מכן יש לבחור באפשרות עוד- More  ובלשונית שנתפתחת ניתן לבחור בין חברות, בתי ספר וקבוצות. יש ללחוץ על קבוצות ולהתחיל בחיפוש.

איך למצוא קבוצה בלינקדאין

לאחר מכן, לינקדאין תציג לכם את הקבוצות הרלוונטיות למילת החיפוש:

תוצאות חיפוש של קבוצות בלינקדאין

בחרו אחת מהקבוצות הרלוונטיות עלייה תרצו להכנס וכעת תוכלו לראות את תיאור הקבוצה , חוקי הקבוצה וכפתור לבקשת הצטרפות.

שימו לב- חשוב שהפרופיל שלכם ייראה מקצועי ומדוייק ככל האפשר. בעלי ומנהלי הקבוצות מאשרים/ לא מאשרים בקשות על בסיס אי התאמה , כככל שהפרופיל שלכם יהיה יותר מקצועי כך הסיכויים שמנהלי הקבוצה יאשרו אתכם גדל בהתאמה.

בקשת הצטרפות לקבוצה בלינקדאין

לאחר שמצאתם קבוצה רלוונטית, תוכלו ללמוד על מספר חברי הקבוצה, במה הקבוצה עוסקת- "תיאור כללי" וכמו כן גם בחוקי הקבוצה. חשוב לקרוא את רוב הדברים על מנת להמנע ממצבים לא נעימים בעתיד.

תיאור קבוצה לבינקדאין ובקשת הצטרפות

תזכרו, לינקדאין היא מערכת מקצועית, ולא פלטפורמה לסוכני מכירות. כל הצעה ספאמית לרוב תמחק במהירות על ידי מנהלי הקבוצות ואף תוביל למחיקתכם מהקבוצה.

משתמשי הלינקדאין אינם מעוניינים לבזבז את זמנם על הצעות מסוג זה, לינקדאין זה לא פייסבוק!:)

לכמה קבוצות אפשר להצטרף?

לרוב לא ניתן להצטרף ליותר מ50 קבוצות בלינקדאין.

לסיכום,

קבוצות בלינקדאין הנן נדבך חשוב מאין כמותו ביצירת הזמדנויות עסקיות, חיבורים עסקיים בלינקדאין והצלחת המסע שלכם בפלטורפמה המדהימה הזו.

אלפי סיפורים על קשרים שנוצרו בקבוצות ושינו חיים שלמים.

אל תצטרפו לקבוצות בשביל להיות בכמה שיותר מהן, הצטרפו לכאלו שתוכלו לתרום מידע , ובאמת להיות פעילים בהן.

לכל שאלה ניתן לפנות אלינו ולשמח לענות, או להצטרף לקבוצת הפייסבוק שלנו. בנוסף, אנחנו מזמינים אתכם לבנות פרופיל לינקדאין מקצועי שיעבוד בשבילכם גם שאתם ישנים, או לקחת חלק באחד מסדנאות או קורסי הלימוד שאנחנו מעבירים על לינקדאין.

סטיבן מויסטן
סטיבן מויסטן

סטיבן מויסטן הוא מנכ"ל החברה ויועץ קריירה בינלאומי. לאורך השנים ניהל פרוייקטי השמה לחברות הגדולות במשק וכתב שלושה רבי מכר בנושא גיוס ושוק העבודה.

פרופיל לינקדאין

שירות מקצועי לבניית פרופיל לינקדאין

מאמרים נוספים על לינקדאין

רוצים למצוא עבודה עם הלינקדאין? קורס אונליין מוזל