כתיבת קורות חיים להייטק

שירות מיוחד המותאם להייטקיסטים אשר מחפשים את האתגר הבא.

חבילת שדרוג קורות חיים

שירות כתיבת קורות חיים להייטק שאנחנו ברזומה פלוס מציעים הוא מיוחד ומותאם למועמדים שמעוניינים להתמיין לאחת מחברות ההייטק בישראל ורוצים להגדיל את סיכויי הקבלה שלהם באופן משמעותי או לחילופין עובדים אשר רוצים להתקדם בקריירה ולבדוק אופציות נוספות.

החבילה כוללת את שלושת המרכיבים המשמעותיים ביותר במסלול ההכנה של כל עובד במגזר ההייטק וכוללת הכנה והתאמה מלאה של קו"ח בעבריתקו"ח מקצועיים באנגליתופרופיל לינקדאין.

חבילת הכנה להייטק

1699
1499
  • הכנה מלאה של קורות חיים בעברית.
  • כתיבה ויצירת קובץ קו"ח משכנע באנגלית עסקית.
  • יצירת פרופיל לינקדאין מקצועי כולל הדרכה על מערכת חיפוש העבודה.
  • שגר ושכח🚀,אנחנו עובדים בשבילך.

חלק מפרופיל הלקוחות שלנו

החבילה האולטימטבית לעובדי הייטק בישראל.

במקום להתחיל לעבוד על קורות החיים שלכם, לתרגם אותם ולהתחיל להבין כיצד לבנות פרופיל לינקדאין מקצועי, הכנו עבורכם את החבילה האולטימטבית אשר נבנית ע"י מקצוענים.

קו"ח המדגישים את החוזקות שלכם בצורה חכמה יעילה ואלגנטית.

פרופיל לינקדאין איכותי וממיר שיעניק לכם יותר חשיפות ויתרון משמעותי במסע חיפוש העבודה..

 קו"ח באנגלית חפה מטעויות, אשר נכתבים ע"י מומחים דוברי אנגלית שפת אם.

 

שני קורות חיים

תהליך העבודה

01

משלימים את ההזמנה באתר

02

​עונים על שאלון שיעזור לנו להכיר אתכם.

03

אנחנו מתחילים לעבוד ויוצרים איתכם קשר לצורך דיוקים וחידודים אחרונים.

04

אתם מקבלים מאיתנו את התכנים המוכנים.

שאלות פופלאריות

אתם שואלים ואנחנו עונים

מיד לאחר שתבחרו חבילה ותבצעו רכישה יישלח אליכם אימייל עם הוראות ברורות להמשך. האימייל יכלול שאלון שאותו תצטרכו למלא ויעזור לנו להבין וללמוד אתכם בצורה הטובה ביותר. בנוסף, נתאם עמכם שיחה קצרה במועד שיהיה לכם נוח בה נסביר לכם על התהליך ונענה על כל השאלות שיש לכם.

קורות חיים מקצועיים הנבנים על ידי מקצוענים יכולים להגדיל משמעותית את סיכויי ההצלחה שלכם לקבל ראיון עבודה ומעניקים לכם יתרון תחרותי משמעותי על פני שאר המועמדים.

אנחנו מתחייבים לספק את קורות החיים תוך 7 ימי עסקים אך בדרך כלל קורות החיים שלכם או פרופיל הלינקדאין יהיו מוכנים תוך חמישה ימי עסקים מרגע סיום השאלון והשיחה אותה אנו עושים עמכם. 

קורות חיים מקצועיים הנבנים על ידי מקצוענים יכולים להגדיל משמעותית את סיכויי ההצלחה שלכם לקבל ראיון עבודה ומעניקים לכם יתרון תחרותי משמעותי על פני שאר המועמדים.

כמובן! לאחר סיום העבודה תקבלו מאיתנו הצעה ראשונית של קובץ קורות החיים שלכם. במידה ויש לכם הצעות או תיקונים שאתם רוצים לעשות, אנחנו אפילו דורשים ממכם להגיד לנו. לכן, יש 2 סבבי תיקונים לכל עבודה אותה אנחנו מספקים.