מחפשים שירות כתיבת קורות חיים? או  אולי עזרה בכתיבת קורות החיים שלכם? הגעתם למקום הנכון. אנחנו ברזומה פלוס מתמחים בכתיבת קורות חיים , באנגלית או בעברית, מותאמים באופן אישי ומיוחד לצרכים שלכם והשאיפות התעסוקתיות שלכם.

שירות בניית קורות חיים מקצועיים שאנחנו מציעים הוא השירות מתקדם ואיכותי , שכל מטרתו היא לעזור לכם לקבל את ראיון העבודה הבא באמצעות הבלטת נקודות חוזקה בקורות החיים שלכם ועריכה שמובססת על אלמנטים פסיכולוגיים מחקריים ועבודת רקע מקיפה שמאפשרת לנו לתת לכם את המענה הטוב ביותר.

אם אתם לא מעוניינים בשירות פרמיום ומוכנים להסתפק בשדרוג קורות החיים באופן עצמאי, בבלוג שלנו תוכלו למצוא מגוון טיפים וכתבות שימושיים על מנת שיוכלו לעזור לכם ללמוד כיצד תוכלו לשפר את קורות החיים שלכם, ומגוון טיפים ועצות יעילות לכתיבת קורות חיים.

כתיבת קורות חיים מקצועיים – שאלות ותשובות

למה אני צריך שירות מקצועי?

קורות חיים הם המפתח שלכם והכלי הכמעט יחידי שעומד בניכם לבין ראיון העבודה הבא שלכם. מעסיקים מקבלים עשרות ואף מאות קורות חיים לכל משרה, ואף במחקר מפורסם נמצא שבממוצע מעסיק סורק כל קורות חיים במשך 6 שניות לפני שהוא מחליט האם להמשיך לקרוא או לא.

קורות חיים מקצועיים שנבנים על ידי מקצוענים מגדילים משמעותית את סיכויי ההצלחה שלכם לקבל ראיון עבודה ומעניקים לכם יתרון תחרותי משמעותי על פני שאר המועמדים.

מה הסיכויים שלי לקבל עבודה לאחר שדרוג קורות החיים?

אנחנו כנים ב100% עם לקוחותינו וחיים את עולם ההשמה הדינמי  ולכן נדגיש ונאמר שאין ודאות שתקבלו הצעות עבודה כבר באופן מידי לאחר שדרוג קורות החיים.

עם זאת, מהניסיון שלנו, שכתוב מקצועי של קובץ קורות החיים שלכם מגדיל משמעותית את הסיכויים שלכם לקבל את ראיון העבודה הבא ואת האחוזי ההצלחה הפוטנציאליים של תהליך ההשמה שלכם.

למה אנחנו?

הייחוד בשירות שלנו הוא המומחיות בהתאמה אישית של קורות החיים שלכם לעבודה שאלייה אתם רוצים להתקבל. מרגע סיום ההזמנה תרגישו מה זה סטנדרט חדש של שירות שכל מטרתו הוא לעזור לכם להתקבל למקום העבודה הבא ולפתוח לכם דלתות לראיונות וקריירה מוצלחת.

אנחנו מתמחים בכתיבת קורות חיים מקצועיים, כאלו שיודעים להותיר רושם חיובי ולהבליט את המיומנויות והאיכות שלכם בצורה שתאפשר ותגרום בסבירות גבוהה למעסיקים לפנות אליכם ולזמן אתכם לראיונות.

מה הוא תהליך העבודה?

לאחר בחירת החבילה והשלמת ההזמנה שלכם, נציג שלנו יצור איתכם קשר בזמן הטוב ביותר עבורכם לשיחה ראשונית שבה נבין טוב יותר מה אתם מחפשים, את הנסיון שלכם ואיך אנחנו נבנה את קורות החיים בצורה הטובה ביותר עבורכם.

לאחר איסוף הפרטים, נתחיל במלאכת הכתיבה ונבצע מספר בדיקות איכות על מנת לבחון איזה פורמט עובד עבורכם בצורה הטובה ביותר.

לאחר סיום העבודה, נשלח לכם את קובץ קורות החיים בתוספת טיפים ייחודיים שיעזרו לכם למצוא את עבודת החלומות שלכם.

תוך כמה זמן קורות החיים שלי יהיו מוכנים?

תלוי בחבילה שאותה אתם מזמינים , הטווח הוא בין יום עסקים אחד לחמישה ימי עסקים.

מה המחירים בשוק לכתיבת קורות חיים באופן מקצועי?

מחירי כתיבת קורות חיים מקצועיים משתנים מאוד ותלויים באיכות החברה המבצעת , איכות העבודה וסוג קורות החיים המבוקש. כמחירי כתיבת קורות חיים בעברית שכוללים עריכה מלאה, אופטימזציה ועזרה בהכנה לחיפוש העבודה נעים בין 450 ש"ח ל1200 ש"ח עבור בכירים , תלוי בתפקיד שאליו אתם מעוניינים להתמיין, מצב קורות החיים הנוכחי שלכם ובעבודה הנדרשת.

מה אפשרויות התשלום?

תוכלו לבצע תשלום באמצעות כרטיס אשראי, Paypal,העברה בנקאית או צ'ק.

מה התהליך מצריך ממני מבחינת זמן?

לאחר השיחה הראשונית ומילוי הטופס המקדים, בדרך כלל הפעם הבאה שתשמעו מאיתנו תיהיה שתקבלו את קובץ קורות החיים שלכם למייל. לעיתים, נרצה להבהיר או לשאול מספר שאלות תוך כדי התהליך ולכן ניצור איתכם קשר במידה שהתעוררו שאלות.

מידע נוסף על שירותי כתיבת קורות חיים מקצועיים

כתיבת קורות חיים באנגלית

השפה האנגלית היא השפה העסקית השולטת בעולם ולכן המון חברות בישראל וברחבי הגלובוס ממיינות מועמדים על בסיס השפה האנגלית משום שהמוצר או השירות שהן מציעות משווק ומיועד לשוק הגלובאלי. מומלץ לבחור בשירות תארגום וכתיבת קורות חיים מקצוע שיודע להבליט את הכישורים הבולטים שלך, לפתוח לכם דלתות וליצור הזדמנויות באמצעות תרגום מנדוייק, נקי ושמובצע על ידי מקצוענים. אנחנו נשמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר ולעזור לכם בכתיבת קורות חיים באנגלית.

כתיבת קורות חיים להייטק

הייטק הוא אחד מענפי התעושה הנחשקים ביותר בקרב מועמדים וסטודנטים, המון חברות הייטק מחפשות ונעזרות בשירותי השמה על מנת למצוא את המועמדים המתאימים ביותר שיוכלו להקפיץ את החברה צעד אחד קדימה. אנחנו נעזור לכם להתאים את קורות החיים שלכם לסטארטאפים או חברות הייטק גדולות על מנת שתוכלו לשפר את אחוזי הקבלה האפשריים שלכם לתפקיד.