איך כותבים קורות חיים מנצחים? המדריך המלא!

כתיבת קורות חיים יכולה להיות משימה מלחיצה ומתישה מצד אחד אבל אם עושים את התהליך בצורה מקצוענית מלאכת הכתיבה בסופו של דבר תפתח עבורכם דלתות ותעזור לכם להגיע למשרה הבאה.

זה נכון, אנחנו כותבים קורות חיים מקצועיים והלקוחות שלנו משלמים עבור השירות הזה, אך חשוב לנו מאוד לעזור לכם במידה ואתם עדיין לא בשלב שאתם זקוקים למקצוענים, אז יותר מכדאי לכם ליישם את השלבים הללו בצורה הטובה ביותר.

חשוב לנו להדגיש שכאשר אנחנו דנים בכתיבת קורות חיים, אין מתכון אחד. אנחנו כותבים על בסיס הניסיון שעברנו והתהליך שאנחנו מבצעים עם הלקוחות שלנו. חשוב מאוד שתעשו התאמות ותבדקו על בסיס הצלחות או כישלונות מה עובד עבורכם טוב ומה פחות עובד.

לדוגמה , אם כתבת קורות חיים בפורמט א', הגשת אותו למספר מקומות וקיבלת מכולם תשובה חיובית וכפועל יוצא אתה מוזמן לראיונות, כנראה שהקורות חיים שלך עובדים. במידה והתהליך קורה בצורה הפוכה, חשוב לדעת לשנות את קורות החיים ולבצע את ההתאמות הנדרשות.

שלבים מקדימים

הבנה של מהות ומטרת קורות החיים

כדי להבין ולדעת איך לבנות קורות חיים, חשוב ללמוד מה הם בעצם קורות החיים ומה השימוש שאתם יכולים להפיק מהם.

"רזומה" קרי- קורות חיים, הם מסמך שמטרתו לאגד את ההשכלה, הישגים, תעודות, יכולות והיסטוריה תעסוקתית שלכם. ברוב המקרים, קורות חיים הם נקודת המגע הראשונה של מועמדים עם החברה המעסיקה.

חשוב לזכור, קורות חיים הם כלי שיווקי, וככזה הם צריכים להציג:

 • שאתם פנויים לעבודה
 • שאתם מתאימים לתיאור המשרה של המעסיק
 • שיש לכם את ההשכלה הנדרשת
 • שיש לכם את הניסיון התעסוקתי והיכולות הנדרשות
 • שיש לכם את הרמה המקצועית הנדרשת

כל המדריך והידע שאתם הולכים לקרוא על בניית קורות חיים מבוסס על המטרות השיווקיות הללו.

הידעת? לאונדרו דה וינצ'י היה הראשון שאיגד את יכולותיו לקובץ שלימים הפך ל"רזומה" או קורות חיים. בגיל 30 , בשנת 1482 כתב את המסמך שמתאר את יכולותיו ואותו תוכלו לראות כאן.

https://www.theladders.com/career-advice/leonardo-da-vincis-resume

סריקת משרות רלוונטיות וקריאה עמוקה של תיאור המשרה

השלב החשוב ביותר ורבים נופלים בו. אם אתם מגישים את אותם קורות חיים ל40 משרות שונות, אין ספק שאתם פוגעים בעצמכם באופן משמעותי. בניית קורות חיים נכונה מבוססת על שיווק מותאם למשרה שאליה אתם רוצים להתמיין.

לכן, חשוב מאוד לקרוא ולהבין מה המעסיק באמת מחפש , מבחינת יכולות, השכלה, אישיות והיסטוריה תעסוקתית כדי באמת לדעת איך לבנות את קורות החיים בצורה נכונה ומותאמת.

הבנה יסודית של דרישות המעסיק תאפשר לכם לענות על הצרכים בצורה הטובה ביותר ולהציג למה אתם הטובים ביותר לאיוש המשרה.

מחקר על המעסיק והחברה שאלייה אתם רוצים להתמיין

ככל שתדעו יותר על המעסיק שלכם והחברה בה אתם רוצים לעבוד, כך תדעו מה לכלול בקורות החיים שלכם ועל מה אתם יכולים לוותר. המינמום שאתם צריכים לעשות הוא לחפש בגוגל את שם החברה ולקרוא עלייה ועל השוק קצת.

גם הצצה ברשתות החברתיות של החברה יכול לתת לפעמים זווית אחרת שבהחלט יכולה לעזור לכם.

הרעיון המרכזי במחקר שאתם מנהלים אודות החברה הוא ל"דוג" ולמצוא יכולות שיש לכם ואתם יודעים שיכולים להיות מאוד רלוונטיים עבור החברה- הכלילו אותם בקורות החיים והסיכוי שלכם יעלה בהתאמה.

איתור קולגות או חברים שעובדים בחברה ויכולים לעזור לכם

אם אתם יודעים על קולגות או חברים שכרגע עובדים בחרה שאתם מגישים אלייה את קורות החיים, שיחה קצרה איתם יכולה לעזור לכם מאוד להבין מה באמת מחפשים, מה היכולות שכדאי לשים עליהן דגש ואיך הדרך הטובה ביותר להציג דברים על מנת למקסם את האפשרות שקורות החיים שלכם יפתחו לכם את הדלת לראיון והמשך תהליך המיון.

אתם יכולים לעשות זאת באמצעות הלינקדאין, ולאתר קולגות או קשרים שעובדים בחברה, במידה ואין לכם לינקדאין אתם מוזמנים לפתוח פרופיל מקצועי( פשוט יזניק לכם את הקריירה) וגם אם אין לכם חיפוש קטן ברשת יכול לדלות אוצרות מדהימים, מי יודע, אולי אחד החברים מהצבא עובד שם עכשיו ויכול לעזור לכם?

בדיקת המצב שלכם ברשתות חברתיות

על פי מחקר שפורסם בCareer Builder, לפחות 70 % מהמעסיקים בודקים את הפרופילים הדיגיטאליים שלכם לפני שהם מחליטים האם להעסיק אתכם, והנתון שאולי אפילו יותר משמעותי הוא שלפחות 50% מהמעסיקים הודו שהחליטו לפסול מועמד על בסיס מה שגילו עליו ברתות החברתיות. לכן , מאוד חשוב "לנקות" ולבדוק היטב את הנוכחות שלכם ברשתות החברתיות, ואפילו ניתן לגרום לפרופילים שלכם לעבוד בשבילכם. למשל, אם אתם מומחים בתחום מסויים והמעסיק רואה שאתם חברים בהרבה קבוצות מקצועיות בתחום, זה בהחלט יכול להעיד על המהימנות שלכם ולהוסיף לאמינות.

אין צורך להכנס להיסטריה ולהתחיל למחוק את כל ההיסטוריה שלכם, אבל בהחלט מומלץ להכנס לעיני המעסיק ולבחון את הפרופיל שלכם בעיניים אובקטיביות. אתם גם יכולים להסתייע בחבר או משפחה ולבדוק איך הוא רואה את הנוכחות שלכם במדיות בתור מעסיק.

פרופיל לינקדאין

פרופיל לינקדאין הוא אולי הקשר קפיצה הגדול ביותר שיכול להיות לכם במידה ואתם עובדים בהייטק או בחברות סטארטאפ למינהן, חשוב מאוד לשים לב שהפרופיל שלכם מקצועי, עדכני ומשווק את עצמכם בצורה הטובה ביותר. רוצים לדעת איך לפתוח פרופיל לינקדאין מקצועי לגמרי בחינם? -בדיוק בשביל זה הכנו לכם את המדריך הנהדר שלנו- בניית פרופיל לינקדאין שלב אחר שלב.

אחת הדרכים הפופלאריות ביותר למציאת עבודה היום בעולם ובישראל היא באמצעות הלינקדאין, לכן אל תוותרו על פתיחת פרופיל לינקדאין מקצועי והתמקצעות ברשת.

בניית קורות חיים- שלבים ועקרונות מרכזיים

מתחילים! עכשיו אחרי שאתם יודעים קצת רקע היסטורי , מבינים את מטרת קורות החיים ככלי שיווקי ויודעים איך לבצע מחקר על מנת להתאים את קורות החיים שלכם למשרה, נוכל לעזור לכם עכשיו באמת בטיפים, עקרונות מנחים והמון סדר בנושא הכל כך חשוב הזה.

סדר ארגון ופורמטים של קורות חיים

כאשר אנחנו מדברים על סדר של קורות חיים, צריך לזכור שיש מספר סוגים עיקריים ופורמטים נפוצים , והשני העיקריים שבהם הם קורות חיים בסדר כרונלוגיי וקורות חיים פונקציונליים.

קורות חיים כרונלוגיים

כשמם כן הם- קורות חיים שבהם הפרטים שלכם מוצגים בסדר כרונולגי,וסביר להניח שאלו קורות החיים שאתם מכירים או השתמשתם בהם בעבר. בקורות חיים מסוג זה, במעלה העמוד יופיעו המקומות שעבדתם בהם עד לאחרונה/עדיין עובדים בהם וככל שתרדו בקורות החיים כך תרדו בציר הזמן של הניסיון התעסוקתי שלכם.

למי קורות חיים כרולונוגיים מתאימים?

ראשיץ, רוב קורות החיים היום בארץ מבוססים על סדר כרונולוגיי. קורות חיים מסוג זה מצויינים לאנשים שנמצאים במסלול וקריירה ברורים ואכן רוצים להמשיך בתחום בו עסקו עד כה. מעסיקים עובדים קורות חיים כאלה משום שהם קלים למעקב וברורים מאוד. לדוגמא, מנהל שהתחיל בתחום מסויים , צמח והתפתח בנתיב הזה ורוצה להדגיש את העובדה שהוא בא מהתחום, קורות חיים כרונולוגיים יעבדו הכי טוב עבורו.

גם אם אתם באמצע הקריירה, קורות חיים כרונולוגיים יכולים לעבוד עבורכם מצויין.

בקורות חיים כרונולגיים, השימוש הבא הוא הנפוץ ביותר:

 • "תמצית" או שלושה נקודות מפתח בפתיחה-
  "Objective Statement"
 • ניסיון תעסוקתי והישגים- לפי סדר מבוסס זמן-"Experience"
 • השכלה-"Education"
 • שירות צבאי ופרטים נוספים

קורות חיים פונקציונליים

קורות חיים שהופכים נפוצים יותר ויותר , אם כי עדיין לא בארץ הם קורות חיים פונקציאנליים שמציגים נקודות מסוימות בקורות חיים שלכם בצורה לא כרונולגית, בעיקר עבור אנשים שרוצים להדגיש מקומות מסויימים שהם עבדו בהם. בעולם קורות חיים פונקציאנליים הופכים לנפוצים יותר ויותר משום שהם מציגים בצורה יותר טובה מי אתם ולא רק רשימה של המקומות שעבדתם וההשכלה שצברתם כמו ברשימת מכולת.

למי קורות חיים פונקציונליים מתאימים?

לכל מי שרוצה לשנות קריירה, או לחילופין להתקבל למשהר מסויימת מאוד שדורשת יכולות מסוימות שאתם יכולים להציג שיש לכם. קורות חיים פונקצינליים הם דרך מצויינת להכנס למשרות שאמנם הניסיון התעסוקתי שלכם אינו לחלוטין מתאים לפרופיל המשרה, אך יש לכם יכולות שבהחלט יכולות לגרום לכם להיות מתאימים לעבודה.

קורות חיים פונקציונליים מתאימים גם לחיילים משוחררים או אנשים שזה עתה נכנסים לשוק העבודה/ צעירים בשוק.

בקורות חיים פונקציאנליים, הסדר הבא הוא הנפוץ ביותר:

 • "תמצית" ונקודות מפתח-"Objective Statement"
 • הישגים בולטים שהופכים אתכם רלוונטים למשרה-"Achievements"
 • ניסיון תעסוקתי-"Experience"
 • השכלה רלוונטית( גם אם ציינתם אותה בנקודות מפתח)-"Education"
 • שירות צבאי( אם זה לא רלוונטי למשרה- בצורה מאוד קצרה ומצומצמת)

אורך קורות החיים

שאלה שמטרידה המון אנשים היא מה האורך המומלץ לקורות חיים. נתחיל מהעניין הפשוט שקורות חיים הם בסך הכל מסמך סובייקטיבי, אין חוקים עולמיים כיצד לכתוב אותם. עם זאת, אנחנו ממליצים לצמצמם כמה שיותר את קורות החיים לדף אחד אלא אם אתם מועמדים למשרה בכירה מאוד שדורשת ניסיון תעסוקתי רב שנים, רצוי לצמצמם כמה שניתן ולהוריד את מגמת המחול בחטיבת עלומים.

חשוב לזכור שקורות חיים הם לא סופר על החיים שלכם, הם מסמך שיווקי שאמור להראות למעסיק למה אתם הכי מתאימים למשרה ולא שום דבר מעבר!

רב שנים- ניסיון של עשרות שנים, לא כמה שנים ובטח שלא שנתיים.

ההמלצה שלנו- דף אחד ומתומצת.

אז איך מכניסים את כל הפרטים לדף אחד?

 • עבודות זמניות- לרוב לא מעניינות אף אחד, אלא אם קידמו אתכם בצורה משמעותית בחברה ונשארתם שם מספר שנים.
 • תתמקדו בעיקר- ולא, תעודת הצטיינות בבית ספר היסודי לא חשובה לאף אחד. השארו ממוקדים.
 • התאימו את קורות החיים למשרה- אם יש פרטים שיכולים להיות לא רלוונטים בעליל למשרה שאלייה אתם מתמיינים- אתם יכולים לוותר עליהם.
 • אל תחזרו על עצמכם! בקורות חיים המשאב היקר ביותר הוא המקום, אין טעם לכתוב כל דבר פעמיים.
 • וותרו על *המלצות יינתנו על פי דרישה*- אם מעסיק ירצה הוא יבקש ממכם כבר.
 • צמצמו את התיאור והמידע על כל משרה שעבדתם בה לשורה אחת.
 • השתמשו בחוכמה ב"bullet points" , אל תרגישו חובה להכניס אותם אם הם לא באמת מקדמים אתכם.
 • פרטים אישיים שלכם- שורה אחת או לחילופין בצורה מצומצמת בראש הדף(header)
 • הגישו את הקובץ בפורמט PDF, אם לא תעשו זאת יכולות להיווצר בעיות אצל הצד שפותח את הקובץ.

גופן ורווח

קודם כל, תירגעו! יש איזשהו דיון אובססיבי ולחוץ לגבי גודל הפונט "המומלץ" כאילו זה הדבר החשוב ביותר בכל קורות החיים שלכם. אז זהו, שממש לא!

כל מטרת הגופן הוא לעזור למעסיק לקרוא בצורה קלה וברורה את קורות החיים שלכם, כן, זה הכל. אחרי שאמרנו את זה תוכלו לבחור בעצמכם איזה גופן אתם רוצים לעבוד איתו ובאיזה גודל.

אם שאלתם במה אנחנו משתמשים אז נוכל לגלות לכם שבדרך כלל בגופן אריאל בגודל 11 למלל ו 12 עבור כותרות, אבל תיהיו עם ראש פתוח ודעו לבצע התאמות.

רווחים ושטח לבן

חשוב להקפיד שקורות החיים שלכם יהיו קובץ לא מסורבל ועמוס מידי, לכן שימוש במרווחים בין פסקאות וניצול מקסימאלי של השטח הלבן הוא הכרחי. אל תשאירו יותר מידי שטח ריק, אבל תדאגו שהקובץ יהיה קריא ומזמין. אנחנו ממליצים על רווחבין השורות של 1.15-1.40 לכל היותר.

טיפ!- אם אתם ממש נואשים לעוד שטח אתם יכולים לשנות קלות את המרווח בין הכותרת הראשית לביןמעלה הדף ובין תחתית הדף למלל האחרון.

אימייל

תארו לכם שאתם מקבלים אימייל מ sadjsads7674@gmail.com עם קובץ של קורות חיים, השאלה היא לא האם זה מרתיע מעסיקים אלא האם בכלל יפתחו את האימייל.

נסו שהאימייל שלכם יהיה מקצועי ככל הניתן, כלומר השתמשו בomerlevins@gmail ולא בomerlevins943234@gmail.

שמירת הקובץ

תמיד שמרו בפורמט PDF! כל סוג קובץ אחר עלול להוביל את המעסיק לפתוח את הקובץ ולקבל מסמך שונה בתכלית ממה שאתם שלחתם.

כמו כן, בשם שמירת הקובץ הכלילו את השם המלא שלכם+ המקום אליו אתם שולחים את קורות החיים, לדוגמא Omer_Levins_Psagot.PDF

צבעים

ההמלצה הכללית שלנו היא להשתמש בצבע שחור בלבד למעט מקרים חריגים של משרות יצרתיות או משרות שקשורות לתפקידים שאתם יודעים מראש שאכן יש דרישה לקורות חיים קצת יותר מסוגגנים , משרות כאלו שצבעים וצבעוניות יכולות לעבוד לטובתכם , למשל מעצב גרפי יכול בהחלט לסגנן קצת את קורות החיים שלו על מנת להותיר רושם חיובי.

באופן כללי, השתמשו בצבע שחור בלבד.

תמונה בקורות החיים , כן או לא?

לא. פשוט לא.

אנחנו לחלוטין לא ממליצים להכליל תמונה בקורות החיים שלכם, למרות שיש אינספור פורמטים של קורות חיים שכוללים תמונה ברחבי האינטרנט. תחשבו רגע מהעיניים של המעסיק, מה התמונה יכולה לעזור לו ?

המקרה היחידי שיכול להיות שונה במקרה הזה הוא עבודות שדורשות שתשלחו תמונה שלכם , כמו סוכניות דוגמנים למינהן.

דף ההדפסה

סעיף זה רלוונטי במידה ואתם נדרשים להגיע לראיון עבודה ולהביא עמכם קובץ קורות חיים לראיון. אתם רוצים להחדיר למעסיק את הידיעה שאתם מקצועניים וייחודים. בעוד רוב האנשים מביאים דף A4 רגיל לראיון, אנחנו יותר ממליצים להשקיע עוד כמה שקלים כדי לקנות דף יותר איכותי ועבה מאשר הדף הרגיל שאתם מדפיסים עליו.

כמובן שאל תגזימו ואין צורך להדפיס על קרטון, אך דף טיפה יותר איכותי יכול לעבוד עבורכם ולהרשים את המגייס או המעסיק הפוטנציאלי, מהרגע שהוא ירגיש את קורות החיים הוא יבין שיש פה מישהו/י מקצוען!

אם נסתכל על הצד השני, דף הדפסה רע יכול לעבוד לחלוטין נגדכם. דמיינו שאתם מגיעים עם דף מצ'וקמק ומביאים אותו לפגישת העבודה. מה עשיתם בזה? הצלחתם לגרום למעסיק לייצר איזשהי מחשבה שלילית עליכם עוד לפני שהתחלתם לדבר בראיון וגם אם אתם הכי מתאימים בעולם אלמנט כזה יכול להרוס לכם את התהליך.

אם אתם לא מדפיסים על דף "איכותי" יותר, לפחות וודאו שיש לכם דף רגיל , ישר ונקי ורצוי לשמור עליו בשמרדף.

תוכן קורות החיים

אחרי שהצגנו לכם את כל המאפיינים הטכניים , כעת נגיע לבשר של קורות החיים, התוכן עצמו.המינמום המצופה ממכם בקורות החיים הוא להציג פרטים אישיים בסיסים, נסיון תעסוקתי, השכלה ונסיון רלוונטי שמכשיר אתכם להיות מתאימים למשרה. זכרו שבממוצע מעסיק מסתכל מספר שניות על קורות החיים שלכם והמטרה שלכם היא להשיג ראיון עבודה. הישארו ממוקדים במטרה ואל תוסיפו תוכן שהוא לא רלוונטי.

הסבר על כל החלקים של קורות החיים:

 • פרטיים אישיים
 • נקודות מפתח כללים
 • נסיון תעסוקתי
 • Bullet Points
 • השכלה
 • שירות צבאי
 • שונות( שפות נוספות, יכולות, התנדבות ועוד)

פרטיים אישיים

אנחנו ממליצים לרשום את הפרטיים האישיים בראש הדף, ולכלול את הפרטים הבאים:

 • שם מלא
 • מספר טלפון
 • כתובת- כתובת מלאה, אין צורך במיקוד או מספר דירה.
 • אימייל( מקצועי ככל הניתן)
 • פרופיל לינקדאין (במידה ויש)- במידה ואין ואתם מתמיינים להייטק, יותר ממומלץ לפתוח אחד.

אתם חייבים לוודא שהפרטים האישיים שלכם מעודכנים ונכונים , וכאלו שמאפשרים למעסיק ליצור איתכם קשר בקלות כדי לתאם ראיון עבודה. יש חשיבות מכרעת לפרטים אישיים נכונים גם מבחינת הרושם המקצועי שאתם משאירים וגם מבחינת מערכות ההשמה שמקומות העבודה עובדים איתן.

רוב מקומות העבודה מעלים את הפרטים האישיים שלכם למאגר פנימי ומערכות פנימיות, לכן חשוב מאוד שתוודאו שלוש פעמים שהכל נכון ומעודכן על מנת שתמנעו אי נעימות וטעויות נגררות.

נסיון תעסוקתי

נסיון תעסוקתי הוא המקטע החשוב ביותר ולב קורות החיים שלכם, פה בעצם אתם נותנים לעובדות ולניסיון שלכם להסביר למה אתם הכי מתאימים לעבודה ומה בעצם עשיתם שמכשיר אתכם להיות המועמדים הטובים ביותר לתפקיד.

לא מספיק רק לציין איפה עבדתם ומה היה התפקיד שלכם, המטרה שלכם היא להוכיח גם שהייתם טובים במה שעשיתם, לכן חשוב לפרט נקודות מפתח – השגים בולטים שהצלחתם להשיג במהלך העבודה והתפקיד.

כותרת: בכותרת של כל תפקיד שביצעתם רצוי להכליל את הטייטל שלכם, החברה שבה עבדתם ותאריך התחלה וסיום של העבודה.

לדוגמא:


2016-2019 : סוכן מכירות, מחלקת ביטוח סעודי, הראל ביטוח

או כמו שתוכלו לראות בתמונה הבאה, הפורמט הוא תפקיד- מחלקה(במידה ורלוונטי)- חברה

לאחר מכן רצוי להוסיף נתונים, מספרים הצלחות וכל מה שעשיתם טוב בעבודה הקודמת ויכול להיות מועיל עבורכם כדי להוכיח למעסיק שאתם אכן המועמדים הטובים ביותר למשרה.

כלומר "Bullet Points"

נקודות מפתח של מקטע הנסיון התעסוקתי-
Bullet Points

נקודות מפתח או "Bullet Points" הם חשובים מאוד ואפילו קריטיים להצלחת קורות החיים שלכם,כמו שכבר אמרנו המעסיק הממוצע מבזבז לא יותר מכמה שניות על כל קורות חיים כדי לסרוק אותם ולדעת האם המועמד בעל פוטנציאל מתאים עבורו לפני שהוא עובר הלאה. תפקיד נקודות המפתח הוא להדגיש ולהראות למעסיק למה אתם הכי מתאימים עבורו ולתמשרה המבוקשת בקצרה ובקלות.

בשונה מנקודות מפתח כלליות שהצגנו לכם בהתחלה, תפקיד הBullet points הוא לפתח ולתת נקודות משמעותיות יותר של כל משרה שעבדתם בה.

כאשר אנחנו בונים קורות חיים מקצועיים, אנחנו נוטים לחלק את נקודות המפתח לשני סוגים. האחד הוא ההישג המשמעותי שהשגתם בכל משרה, בין אם זה מספר מרשים כמו יעד מכירות, קידום אתר בגוגל או תהליכי ייעול מרשימים וכל שאר הנקודות פרטות את ההישגים והאחראיות היותר קטנות שלכם במהלך העבודה. הכנו עבורכם מספר דוגמאות כדי להמחיש את הנקודה.

מה רצוי להכליל בפירוט על המשרה?

 • מספרים/יעדים שניתן לכמת(מלשון כמות) שהצלחתם להשיג
 • ניהול של x אנשים
 • קידומים שקיבלתם במהלך התקופה
 • ניהול תקציבים של x כסף
 • שותפות בתהליכים/אסטרטגיות מרכזיות
 • אחראיות על קשרים חשובים
 • מותגים או חברות גדולות שעבדתם איתן
 • סביבות עבודה מתקדמות/ ידע טכנלוגי שצברתם או מערכות מרכזיות שעבדתם איתן

דוגמא ראשונה- מנהל SEO

2015-עכשיו מנהל SEO באתר walla.com

נקודות מפתח: ( השגים רגילים/ אחריות וכו'..)

 • ניהול של 25 אנשי צוות במחלקת הSEO
 • הדרכות SEO שבועיות לכותבי מאמרים ותוכן ושילובם באסטרטגיית הSEO של האתר
 • ייזום ובניית אסטרטגיית שתפ"ים עם מותגים בינלאומיים ואתרים גדולים בארץ

לאחר שנמלא מספר נקודות משמעותיות אנחנו נוהגים לכתוב בסוף כל תפקיד הישג משמעותי ולהדגיש אותו :

הישג משמעותי: עלייה של 35% בתנועה האורגנית לאתר ממנועי החיפוש במהלך שלוש השנים.

יש לכם שאלה? בוא נדבר!

עוד מהבלוג שלנו

למה אתם צריכים קורות חיים באנגלית?

העולם שלנו הופך אט אט לכפר גלובאלי אחד גדול, והרבה מאוד אנשים מוצאים את עצמם נדרשים ליכולות כתיבה ודיבור באנגלית ברמה מספקת

קורות חיים בפורמט pdf או word?

מחפשי עבודה לרוב שואלים: מה הפורמט הטוב ביותר לשליחת קובץ קורות חיים, Word או PDF? נתחיל מהתשובה המהירה והפשוטה:מומלץ לשלוח קורות חיים

הפוסטים האחרונים שלנו:

יש לכם שאלות? בוא נדבר!

דברו איתנו וקבלו שיחת ייעוץ חינם, כולל פידבק לקורות חיים שלכם!

הסרטונים שלנו