מילות מפתח לקורות חיים ופרופילי לינקדאין

מילות מפתח לקורות חיים ולינקדאין

שימוש נכון במילות מפתח יכול להקפיץ את הסיכויים שלכם לקבל ראיון עבודה באמצעות קורות החיים שלכם, או באמצעות חשיפה גדולה יותר לפרופיל הלינקדאין שלכם.

בשני המקרים, מילות מפתח הן אמצעי קריטי שמשרתים בסופו של דבר את אותה המטרה .

מילות מפתח או "Keywords " בשפת קידום האתרים, הן מילים שנהוג להשחיל או להבליט בטקסט על מנת שתוכלו לקבל את מבוקשכם בצורה יעילה ושימוש נכון במילים הללו.

מילות מפתח בקורות חיים

בדוגמה הראשונה, ניקח את המקרה הקלאסי של שימוש במילות מפתח בקורות חיים. לפני כתיבת קורות החיים ובשלב המחקר חשוב לבצע מחקר מקיף שיעזור לכם לדעת באילו מונחים מיקצועיים כדאי להשתמש ולהבליט ומאילו עדיף להמנע.

בוא ניקח לדוגמא מקדם אתרים בתחום הSEO, לפנינו שתי אפשרויות שנוגעות לתחום. הראשונה היא שאכן יש לכם ניסיון מוכח ועבדתם במחלקת קידום אתרים באחת החברות, התמחיתם בSEO והטייטל שלכם באמת היה מקדם אתרים . מקרה זה קל ונוח עבורכם יותר, זה הזמן להציג כמה שיותר מילות מפתח כמו SEO, Keyword research, alt tags, וכו' וכו' וכו', ככל שתתנו ותציגו יותר מושגים מרכזיים בתחום זה תוכיחו שאתם אכן מתאימים לתפקיד.

במקרה השני, עבדתם בסוכנות דיגטאלית והתעסקתם בקידום באופן חלקי אך לא ישיר ובלעדי. במידה ואתם מעוניינים במקרה זה להתמיין למשרה בתחום הקידום, תרצו להדגיש כמה שיותר מושגים רלוונטים שאתם מכירים מהתחום, ותסבירו איך שילבתם את קידום האתרים כחלק מהעבודה שלכם.

במקרה זה , חשוב לבצע מחקר ולבחור במילות מפתח רלוונטיות, אל תביכו את עצמכם בדברים שאתם לא מכירים.

מילות מפתח בפרופיל לינקדאין

מילות מפתח בפרופיל לינקדאין הן המפתח והשלב החשוב ביותר בבניית הפרופיל שלכם! שימוש במילות מפתח יציג אתכם בצורה נרחבת יותר בתוצאות החיפוש של קולגות, מעסיקים, וחברות בתחום.

אם אתם מעוניינים להגדיל את החשיפה שלכם בלינקדאין, לקבל יותר הצעות עבודה ולבנות פרופיל שעובד בשבילכם, הוסיפו לפרופיל שלכם כמה שיותר מושגים, ביטויים מקצועים , ויכולות שאכן יש לכם. ככל שתרחיבו יותר ותרדו יותר לפרטים, כך תגדל החשיפה שלכם בהתאם, פה אין חוכמות.

לסיכום,

שימוש נכון במילות מפתח יכול לעזור לכם מאוד בהבלטת הקורות חיים שלכם, שדרוג הסיכויים שלכם לקבל ראיונות עבודה וכמובן הצלחה פוטנציאלית בקבלה לעבודה הבאה שלכם!

אם יש לכם שאלות אתם תמיד מוזמנים לפנות אליי ולקבל עזרה והכוונה. במידה ואתם מעוניינים בשירותים מקצועיים לבניית קורות חיים או פרופיל לינקדאין, יותר ממוזמנים להציץ בחבילות שלנו.

סטיבן מויסטן
סטיבן מויסטן

סטיבן מויסטן הוא מנכ"ל החברה ויועץ קריירה בינלאומי. לאורך השנים ניהל פרוייקטי השמה לחברות הגדולות במשק וכתב שלושה רבי מכר בנושא גיוס ושוק העבודה.

פרופיל לינקדאין

שירות מקצועי לבניית פרופיל לינקדאין

מאמרים נוספים על לינקדאין

רוצים למצוא עבודה עם הלינקדאין? קורס אונליין מוזל