מאמרים בלינקדאין

כתיבת מאמרים בלינקדאין היא דרך מצוינת לבסס מוניטין של מקצוען, ליצור קשרים חדשים ולהיחשף לקהלים חדשים. ניתן לכתוב מאמרים בלינקדאין בדרך פשוטה, וחשוב שיהיו בעלי ערך אמיתי לקהל שלכם בשביל שיעבדו כפי שאתם רוצים. מאמרים מצוינים יכולים להגדיל את החשיפה לפרופיל הלינקדאין שלכם באלפי צפיות.

כתיבת מאמרים בלינקדאין טיפים

נתחיל ב5 טיפים מהירים לכתיבת מאמרים בלינקדאין, לאלו שרוצים ללמוד איך לכתוב את המאמרים מבחינה טכנית אתם מוזמנים לרדת לתחתית בדף שם תוכלו ללמוד כיצד לעשות זאת.

איכות על חשבון כמות

אנשים בלינקדאין מחפשים חומר מצקועי איכותי, רלוונטי , שיכול להעשיר להם את הידע ולתרום להם. אל תשחקו יותר מידי בכתיבת מאמרים מנוסחים בצורה מורחת ולא עניינית. חשבו על כתיבה אקדמית, הגיעו לנקודה די מהר, והעבירו ערך אמיתי שאנשים באמת יכולים לענות ממנו.

הוסיפו תמונות וסרטונים רלוונטים

via GIPHY

אם יש לכם תמונות וסרטונים שיכולים להעשיר את הטקסט, עשו זאת. אם זאת, בהמשך ישיר לסעחף הקודם, אל תוסיפו תמונות או סרטונים בכוח, עדיף לא להוסיף מאשר להוסיף משהו לא רלוונטי.

https://media.giphy.com/media/8YHOikxRv1SR9yQBFC/giphy.gif

שאלו שאלות, בעיקר בסיום

דרך מומלצת באופן כללי בפוסטים או בשיווק ברשת כדי לעורר השתתפות מצד קהל הקוראים היא לשאול שאלות ולענות על תשובות של הקהל. מומלץ לסיים בשאלות בסגנון "האם אתם מסכימים", "האם אתם משתמשים בשיטה כבר?" וכו'

השתמשו בהאשטגים נכונים

לינקדאים מאפשרת להשתמש בהאשטגים, תיוגים שיכולים להקפיץ את מספר האנשים הרלוונטים שרואים את המאמר שלכם. אם כתבתם לדוגמא מאמר שיכול להיות רלוונטי לסוכני נדל"ן, ותרצו להגידל את התפוצה, תוכלו בקלות לתייג Real Estate# וכך להגיע לקהל יותר גדול. אל תשתמשו בתיוגים לא רלוונטים, זה נראה ניסיון נואש כדי להגדיל את מספר הקוראים, שגם ככה לא יהיה רלוונטי עבורכם.

הוסיפו לינק חזרה לאתר/בלוג שלכם

כך תוכלו להגדיל את התנועה לאתר, לנטר את הקהל ולהגדיל את בסיס הלידים הפוטנציאליי שלכם

כתיבת מאמרים בלינקדאין, צעד אחרי צעד

כנסו לעמוד הבית שלכם ולחצו על "write an article" שממוקם בחלק העליון של העמוד:

כעת הוסיפו תוכן , כותרות ולינקים

כמו שאתם יכולים לראות יש לכם סרגל כתיבה פשוט ונוח, כמו בוורד או בכל מקום אחר ברשת. תוכלו להוסיף לינק על ידי הדגשת הטקסט הרלוונטי ולחיצה על הכפתור העליון בצד ימין בסרגל שמסומן כך:

כמו כן תוכלו לשחק עם הכותרות, להוסיף מדיה ובסופו של דבר לפרסם את המאמר.

מאמרים בלינקדאין סטטיסטיקות

כמו כל פרסום בלינקדאין, לאחר פרסום מאמר תוכלו לדעת לכמה אנשים הגיע, לנטר את אחוז התגובות , הלייקים ולהבין וללמוד בצורה טובה יותר את המערכת, וכיצד תוכלו להנות ממנה.

המאמרים יוצגו בפרופיל הלינקדאין האישי שלכם, ותוכלו להחליט האם יהיו פתוחים לציבור הרחב, לחברים שלכם, או רק למשתמשי לינקדאין .

סטיבן מויסטן
סטיבן מויסטן

סטיבן מויסטן הוא מנכ"ל החברה ויועץ קריירה בינלאומי. לאורך השנים ניהל פרוייקטי השמה לחברות הגדולות במשק וכתב שלושה רבי מכר בנושא גיוס ושוק העבודה.

פרופיל לינקדאין

שירות מקצועי לבניית פרופיל לינקדאין

מאמרים נוספים על לינקדאין

רוצים למצוא עבודה עם הלינקדאין? קורס אונליין מוזל