צילום תמונת פרופיל מקצועית ללינקדאין

Share on facebook
שתפו בפייסבוק
Share on twitter
שתפו בטוויטר
Share on linkedin
שתפו בלינקדאין

לאחרונה נמצא כי פרופיל לינקדאין עם תמונה מקצועית מקבל פי 20 יותר הערכה וצפיות מפרופיל ליקנדאין ללא תמונה, זאת בנוסף לשורת עובדות משוגעות שנמצאו על הלינקדאין ופורסמו בערוצים השונים.

תמונת פרופיל ללינקדאין היא שלב חשוב ביותר בהפיכת הפרופיל שלכם לפרופיל מקצועי שעובד בשבילכם, ושיכול להפוך אתכם לכוכבים ברשת העסקית הזאת. חשוב לשמור על על עקרונות חשובים לצילום תמונה נאותה שמשדרת מקצועית ואמינות מצד אחד , ובנוסף אנושיות וחיוך שמשדר פתיחות.

לאלו מאתנו שרוצים לצלם באופן התחלתי תמונה חובבנית , הכנו מדריך כך שלא תצטרכו להסתייע בשום שירות .

למקצוענים שמעוניינים להזניק את הקריירה שלהם לשלב הבא, אנחנו מציעים שירות צילום תמונות לינקדאין מקצועיות, תוך סיוע ועזרה בבחירת התלבושת הנאותה לתמונה. אנחנו מעניקים את השירות בכל הארץ במקומות שונים, ולעיתים עושים זאת בימים מרוכזים.

אם אתם מעוניינים להזניק את הקריירה שלכם, ולנצל בחוכמה את הרשת, אתם במקום הנכון.

למרות שנראה שכל צלם או אפילו חבר יכול לצלם אתכם עבור תמונת הלינקדאין שלכם, יש כמה עקרונות ברורים ופשוטים שהצוות שלנו יודע ליישם בצורה הטובה ביותר ולכן אנחנו יותר ממזמינים אתכם לשוחח עמנו על צילום מקצועי של תמונת הפרופיל שלכם בלינקדאין.

דברו איתנו עכשיו כעת ונקיים שיחת תיאום ציפיות קצרה שתוכלו להבין טוב יותר מה נכון ביותר עבורכם, וכיצד תוכלו להשתמש ברשת המדהימה הזאת ליצירת מתכון מנצח בקריירה שלכם.

צילום תמונת פרופיל מקצועית ללינקדאין
5 (100%) 4 votes

יש לכם שאלה? בוא נדבר!

עוד מהבלוג שלנו

הפוסטים האחרונים שלנו:

דברו איתנו

דברו איתנו וקבלו שיחת ייעוץ חינם, כולל פידבק לקורות חיים שלכם!

×
×

עגלת קניות