האחריות שלנו

אנחנו ברזומה פלוס רוצים שכל הלקוחות שלנו יהנו משירות איכותי שישרת את המטרות התעסוקתיות שלהם ויאפשר להם לעמוד ביעדי קריירה ומטרות חדשות. הצוות שלנו השקיע ומשקיע רבות בלמידה מתמדת של שיטות חדשות וידע מקצועי נרחב שיאפשר לנו לספק ללקוחות שלנו שירותי בניית קריירה מקצועיים. מתוך ההבנה ששוק העבודה בו אנו עוסקים הוא שוק מתפתח ודינמי , אנחנו מציעים ללקוחות שרוכשים כל אחת מן החבילות השונות שלנו ( למעט שירות תרגום קורות חיים לאנגלית) אחריות מקצועית מקיפה אשר תנאיה מפורטים כאן:

ראיון עבודה מובטח

אם אתם לא מצליחים לקבל ראיונות עבודה באמצעות קורות החיים או פרופיל הלינקדאין שיצרנו עבורכם בתוך 45 ימים מרגע קבלת העבודה הסופית ואישור שלכם , אתם רשאים לפנות לצוות התמיכה שלנו ולקבל את השירות שהזמנתם באופן מלא בחינם שנית. זאת אומרת, שאנחנו נעבוד מחדש על קורות החיים או פרופיל הלינקדאין שלכם עד שתקבלו את הראיון הנכסף.

עמידה בזמנים

אנחנו מאפשרים לכם לבחור את טווח הזמן בו אתם רוצים לקבל את העבודה אותה אתם מזמנים מאיתנו. צוות רזומה פלוס מודה לחשיבות הגדולה של כל יום עבורכם ואנחנו לא נאחר את המועד לו התחייבנו. אתם יכולים להיות רגועים לגמרי שתקבלו את השירות המלאה בזמן ותוכלו להמשיך בתהליך העבודה שלכם.

בעלות על המוצר והתוכן

מרגע שאישרתם את ההזמנה וקיבלתם את המוצר המוגמר, אתם בעלים בלעדיים של קורות החיים או תוכן הפרופיל שלכם באופן מלא.

סודיות

אצלנו הסודיות שלכם מובטחת. לא נעביר את קו"ח שלכם לשום גורם או צד שלישי ללא אישור שלכם כמובן. במידה שאתם רוצים שנעזור לכם בעולם ההשמה מעבר לשירות כתיבת קו"ח, נבקש ממכם אישור מיוחד בשעת ההזמנה או לאחר מכן על מנת שנוכל להפיץ את קורות החיים שלכם לחברות שמתאימות לפרופיל התעסוקתי שאותו אתם מחפשים.

אחריות לאיכות העבודה

אצלנו תמצאו שורה של מומחים עם נסיון בינלאומי בכתיבת קורות חיים בצורה מקצועית ומותאמת שמבדלת אתכם מכל שאר המועמדים. הצוות שלנו מורכב מישראלים , עולים חדשים וצוות בחו"ל ואנחנו מתאימים את כותב קו"ח או פרופיל הלינקדאין בעבור כל עבודה באופן אישי.

מדיניות החזר כספי

אם אתם לא מרוצים מאיזשהי סיבה מהעבודה שסיפקנו לכם, אתם זכאים לפתוח בהליך בקשת החזר כספי. במקרה כזה, עליכם לפנות לצוות השירות שלנו וציין את כל הסיבות שבגינן אתם מבקשים את ההחזר הכספי. אם נמצא את הטענות שלכם מוצדקות, נזכה אתכם באופן מיידי. אנחנו עושים ונעשה הכל על מנת לעמוד בסטנדרט השירות הטוב בישראל, ולהבטיח שהלקוחות שלנו מרוצים במאת האחוזים.

יש לכם שאלה? בוא נדבר!

עוד מהבלוג שלנו

פרופיל לינקדאין מקצועי

תוכן עניינים בניית פרופיל לינקדאין מנצח פרופיל לינקדאין מקצועי הוא ככל הנראה המפתח החשוב ביותר בכל פעילות או הזמדנות שתרצו לייצר באמצעות